Внаслідок атак росіян по Нікополю – п’ятеро постраждалих, зокрема 7-річна дитина

Джерело: Дніпропетровська ОДА

У четвер, 14 березня, від ранку російські війська атакують Нікополь, внаслідок чого в місті постраждало п’ятеро осіб, серед них 7-річний хлопчик.

В ОДА зазначають, що дитину лікуватимуть амбулаторно. 

Госпіталізовано 73-річну жінку, вона в стані середньої тяжкості. Постраждалі 43-річний чоловік та дві 74-річні жінки лікуватимуться самостійно.

Внаслідок російської агресії також пошкоджено кілька багатоповерхівок та міську інфраструктуру.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.