Внаслідок атаки на «Новочеркаськ» загинули 74 моряки РФ – «Кібер Спротив»
Джерело: Центр національного спротиву
В Центрі національного спротиву, посилаючись на активістів “Кібер Спротиву”, повідомили, що внаслідок знищення корабля “Новочеркаськ” у порту Феодосії загинули 74 російські моряки, а ще 27 – зазнали поранень.
За розпорядженням головкома ВМФ РФ, у місті планують оголосити дводенну жалобу.
“Листа вдалось перехопити завдяки контролю поштової скриньки пропагандистки з телепроєкту “НАШІ” на каналі “Росія 1” (Ксенія Гончарова (Шачіна). У листі росіяни підтверджують смерть більшості особового складу корабля, який було уражено у Феодосії Силами Оборони 26 грудня. Ще 27 окупантів зазнали поранення”, – зазначають в ЦНС.

Фото: ЦНС
Також зазначають, що спочатку лист опублікували у кримських ЗМІ, проте згодом видалили публікацію.
Довідково: Як відомо, уночі 26 грудня тактична авіація Повітряних сил ЗСУ крилатими ракетами атакувала тимчасово окупований Крим.
Ціллю ПС ЗСУ став російський десантний корабель “Новочеркаськ”, який успішно уражено.
У ЗСУ повідомили, що, наймовірніше, на кораблі був ворожий боєкомплект, зокрема, могли бути БпЛА “шахед”, якими РФ атакує Україну.
- За інформацією ВМС ЗСУ, на момент удару по російському великому десантному кораблю “Новочеркаськ” на його борту могло бути щонайменше 80 осіб.
- У Центрі національного спротиву повідомили, що нині російські військові активно розшукують осіб, яких вважають інформаторами, котрі стежили за подіями в порту у тимчасово окупованому Криму.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.