Внаслідок атаки РФ по Одесі знищено посилки «Нової пошти» на майже 3 млн грн

Джерело: пресслужба “Нової пошти”

У пресслужбі української логістичної компанії “Нова пошта” повідомили, що внаслідок обстрілу російських військ 1 травня по сортувальному депо та відділенні “Нової пошти” знищено 904 відправлення на суму майже 3 мільйони гривень.

“Аби компенсувати вартість ваших посилок і вантажів, ми вже з самого ранку вам дзвонимо. Рашистською ракетою знищено не тільки наше депо та відділення, а і 15,5 тонн ваших замовлень з інтернет-магазинів з одягом, технікою, дитячими іграшками, смаколиками для тварин, ліками, посилками з турботою про рідних тощо. А за версією ворога, тут зберігалась зброя”, – зазначили в компанії. 

Фото: пресслужба “Нової пошти”

Нагадаємо, що у пресслужбі української логістичної компанії “Нова пошта” повідомили, що під час обстрілу 1 травня російські війська поцілили у сортувальне депо та відділення Нової пошти. 

Довідково: Ввечері 1 травня російські війська застосували  балістичне озброєння у напрямку Одеси. На місці влучання виникла сильна пожежа, вже відомо про 13 постраждалих.

Зауважимо, ворог третій день поспіль б’є по місту балістикою.

Вночі 1 травня війська РФ атакували ракетами Одесу. Унаслідок атаки загинуло троє осіб, ще троє зазнали поранень.

Згодом стало відомо, що по місту випустили три балістичні ракети “Іскандер-М”, які вдарили по густонаселених районах міста. За словами речника ПС Іллі Євлаша, росіяни обрали Одесу ключовою ціллю і тепер атакують місто так само. як і Харків.

Також в Одеській ОВА поінформували, в Одесі помер ще один поранений унаслідок ракетного удару РФ по місту 29 квітня. Так, кількість жертв зросла до шести осіб.

  • Внаслідок атаки РФ по Одесі 29 квітня загинув проректор з питань навчально-інноваційного розвитку та економічної діяльності Міжнародного гуманітарного університету Борис Володимирович Васильєв.
  • Надвечір 29 квітня російські війська завдали ракетних ударів по Одесі. Ворог, ймовірно, застосував для атаки балістичне озброєння.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.

В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.

Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.