Внаслідок лісової пожежі в Техасі загинули тисячі великої рогатої худоби

Джерело: BBC News

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Також було підтверджено, що двоє людей загинули під час пожежі, яка локалізована лише на 5%.

Жителів Північного Техасу попередили, що лісова пожежа може посилитися на вихідних через низьку вологість і сильний вітер.

Фото: Reuters

Основна частина пожеж у Техасі припадає на Техас Панхендл, північний регіон штату, де розташовані величезні ферми великої рогатої худоби. Земля не густонаселена, і тут вирощують мільйони корів, телят та биків.

Комісар із сільського господарства Техасу Сід Міллер заявив, що тисячі тварин загинули.

Техас є найбільшим виробником великої рогатої худоби в країні, і понад 85% стада штату знаходиться в Панхендлі. За даними Міністерства сільського господарства США, в Техасі утримується 12 мільйонів голів великої рогатої худоби.

Представники штату Техас заявили, що втрати будуть руйнівними для окремих виробників, оскільки пасовища для годівлі та сільськогосподарські будівлі будуть знищені.

Фото: МАКСАР

Сотні пожежників і служб швидкого реагування направлені в постраждалі райони. Червоний Хрест працює у двох центрах стихійних лих для постраждалих від лісових пожеж.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.