Внаслідок масованої атаки РФ на Київ загинула викладачка Києво-Могилянської академії

Джерело: Національний університет “Києво-Могилянська академія”

Сьогодні, 2 січня, внаслідок масованого обстрілу Києва загинула викладачка Києво-Могилянської академії (НаУКМА) – професорка кафедри екології  Людмила Василівна Шевцова.

В університеті зазначили, що багато років вона була співробітницею Інституту гідробіології НАН України, де отримала наукові ступені кандидата, а у 1999 році – доктора біологічних наук за спеціальністю “Гідробіологія”.

Серед наукових здобутків пані Людмили відзначають розробку методів боротьби з дрейсеною у зрошувальних системах.

З 2014 року Людмила Василівна працювала на кафедрі екології факультету природничих наук НаУКМА. Для бакалаврів викладала “Основи загальної біології”, для магістрів – “Біорізноманіття” та “Екологію водних систем”, для аспірантів – “Розробку дисертаційного проєкту”.

Була гарантом магістерської освітньо-наукової програми “Екологія та охорона навколишнього середовища”.

2 лютого їй мало б виповнитись 85 років.

“Спільнота Києво-Могилянської академії висловлює найглибші співчуття рідним та близьким. Світла пам’ять! Деталі поховання повідомимо згодом”, – йдеться у повідомленні НаУКМА.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.