Внаслідок негоди в Одесі троє осіб замерзли на смерть
Джерело: місцеве видання “Думська”
В Одесі після негоди знайшли тіла трьох осіб, які були безхатьками. Вони загинули від переохолодження.
Як розповіли джерела в правоохоронних органах, усі тіла були без слідів насильницької смерті.
Одного загиблого чоловіка з ознаками переохолодження знайшли у Щепному провулку, ще одну загиблу виявили на автобусній зупинці на Академіка Лазарєва, а на Привокзальній площі – чоловіка.
- В Одесі через сильні пориви вітру на котельні великої потужності сталася аварія – впала труба заввишки понад 100 метрів.
- Через несприятливі погодні умови рух трасою Одеса-Рені перекрито для всіх видів транспорту.
- В Одеській області для ліквідації наслідків снігопаду залучають БТРи. Усі служби працюють в посиленому режимі.
- У Києві внаслідок сильного вітру пошкоджено прапор України біля “Батьківщини-матері”. Його знімають, щоб після покращення погодних умов замінити на новий.
- У понеділок, 27 листопада, в Україні внаслідок негоди в 16 областях знеструмлено понад 2 тисячі населених пунктів. Також на 14 автодорогах перекрито або обмежено рух.
У жінки з тяжкою формою хвороби Альцгеймера після вживання грибів, що містять псилоцибін, тимчасово покращилися пам’ять, мовлення та здатність виконувати повсякденні справи без сторонньої допомоги. Цей випадок привернув увагу науковців, однак дослідники наголошують: він не є доказом того, що психоделіки можуть лікувати деменцію.
Криза пального в Росії внаслідок ударів українських дронів по нафтовій інфраструктурі продовжує посилюватись. Обмеження на продаж бензину запровадили в головному нафтовидобувному регіоні країни, в якому видобувається 40% усієї російської нафти — Ханти-Мансійському автономному окрузі.
Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу знову заявив, що країна має зменшити залежність від військової підтримки США. За його словами, Ізраїлю потрібно розвивати власну систему виробництва озброєнь.
Завтра, 24 червня, у Кривому Розі оголошено день жалоби за загиблими внаслідок ракетного удару РФ.
Після підписання тимчасової угоди між Іраном і США про припинення війни судноплавство через Ормузьку протоку частково відновилося. Водночас сторони продовжують сперечатися щодо контролю над одним із найважливіших морських маршрутів світу, а також через можливе запровадження плати за прохід суден.