Внаслідок негоди в Одесі троє осіб замерзли на смерть

Джерело: місцеве видання “Думська

В Одесі після негоди знайшли тіла трьох осіб, які були безхатьками. Вони загинули від переохолодження.

Як розповіли джерела в правоохоронних органах, усі тіла були без слідів насильницької смерті.

Одного загиблого чоловіка з ознаками переохолодження знайшли у Щепному провулку, ще одну загиблу виявили на автобусній зупинці на Академіка Лазарєва, а на Привокзальній площі – чоловіка.

У Національному природному парку “Голосіївський” звернулися до відвідувачів із закликом не торкатися невідомих рослин під час перебування на природних територіях.

В Одеській області чоловік з гвинтівки вистрелив у підлітків, внаслідок чого поранення зазнала 15-річна дівчина.

В Кривому Розі знову зросла кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.

Ірак може розглянути вихід з ОПЕК, якщо не отримає суттєвого збільшення квоти на видобуток нафти, поінформували обізнані джерела.

Компанія  «Київстар» та Фонд «Повернись живим» завершили сьомий спільний проєкт з підтримки армії — «Нам тут жити: Місія 077». У межах ініціативи вдалося зібрати понад 77 млн грн на засоби зв’язку, які дозволяють координувати дії, швидше ухвалювати рішення та ефективніше виконувати завдання. Ініціатива реалізована за інформаційної підтримки 1+1 Media.