Внаслідок російського обстрілу Вовчанська 30 травня поранено волонтера зі Швейцарії

Джерело: Харківська обласна прокуратура

30 травня російські війська обстріляли м. Вовчанськ Чугуївського району Харківської області, внаслідок чого волонтер зі Швейцарії зазнав поранень. 

Він прибув до України, щоб допомоги з евакуацією людей та тварин із зони ведення активних бойових дій. 

Волонтеру надали меддопомогу.

Також сьогодні, 31 травня, близько 14:00 армія РФ обстріляла с. Шестакове Чугуївського району, через що поранено двох чоловіків 29 та 38 років.

16 червня голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький повідомив, що у наступні кілька тижнів ситуація в українській енергосистемі суттєво погіршиться. Зокрема з 11:00 до 23:00 графіки відключень плануються дещо більшими, ніж у решту часу доби.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 19:00 16 червня. За добу кількість бойових зіткнень по всій лінії фронту зросла до 88.

16 червня, підбиваючи підсумки дводенного Глобального саміту миру у Швейцарії, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна планує вже за кілька місяців провести другий аналогічний захід, на якому гіпотетично може бути присутній представник від РФ.

16 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 7750 росіян та знищили 1244 одиниць озброєння ворога.

У НЕК “Укренерго” повідомили, що 17 червня графіки погодинних відключень електроенергії застосовуватимуть по всій території України з 8:00 до 24:00. Більший дефіцит в енергосистемі прогнозують на тлі зростання споживання на початку робочого тижня.