Вночі окупанти двічі атакували Одещину ракетами: всі ворожі цілі збито

Джерело: Сили оборони півдня України

Вночі 25 серпня російські окупаційні війська двічі атакували ракетами Одеську область, проте завдяки силам ППО всі ворожі цілі було знищено.

Перша атака відбулась близько опівночі: з тактичної авіації над Чорним морем було випущено дві ракети, імовірно Х-35/Х-59. Сили оборони знищили їх над морем.

Через декілька годин окупанти вдруге випустили ракети на Одещину. Цього разу з акваторії Азовського моря росіяни випустили дві ракети типу “Калібр” у бік Одеси. Силами ППО було знищено і ці дві ракети.

25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.

Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.

Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.

Українські військові пілоти розпочнуть підготовку на десяти нових навчально-тренувальних літаках ALTO NG, котрі держава отримала завдяки Коаліції спроможностей повітряних сил, уряду Чехії та благодійному фонду Dárek pro Putina.

Державний секретар США Марко Рубіо наголосив, що домовленості між Володимиром Путіним і Дональдом Трампом в Анкориджі, про які неодноразово заявляли російські посадовці, насправді ніколи не існувало.