Вночі окупанти двічі атакували Одещину ракетами: всі ворожі цілі збито

Джерело: Сили оборони півдня України

Вночі 25 серпня російські окупаційні війська двічі атакували ракетами Одеську область, проте завдяки силам ППО всі ворожі цілі було знищено.

Перша атака відбулась близько опівночі: з тактичної авіації над Чорним морем було випущено дві ракети, імовірно Х-35/Х-59. Сили оборони знищили їх над морем.

Через декілька годин окупанти вдруге випустили ракети на Одещину. Цього разу з акваторії Азовського моря росіяни випустили дві ракети типу “Калібр” у бік Одеси. Силами ППО було знищено і ці дві ракети.

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що країна замовить 100 безпілотників у компанії Delair для України.

Нові санкції США проти РФ спонукатимуть зниження продажів російської нафти в Індію, найбільшого покупця нафти РФ, і ускладнять зусилля індійських державних нафтопереробників щодо забезпечення річних угод стосовно постачань, повідомили три галузевих джерела. 

Росія практично повністю відрізана від даних західних метеосупутників, заявив 29 лютого глава “Росгидромета” Ігор Шумаков.

29 лютого президент Франції Емманюель Макрон наголосив, що його заява відносно можливості направлення військ європейських країн до України “ретельно продумана”.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.