Вночі росіяни випустили по Україні майже три десятки «шахедів»: більшість вдалось збити

Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук

У ніч на 21 травня війська РФ атакували Україну низкою ударних безпілотників. Більшість з них українським захисникам вділось збити.

Загалом було випущено 29 “шахедів” з трьох напрямків – Приморсько-Ахтарськ, Курська область (РФ) та ми Чауда (ТО Крим).

У результаті протиповітряного бою збито 28 безпілотників над Одещиною, Миколаївщиною, Дніпропетровщиною, Харківщиною, Черкащиною, Херсонщиною та Кіровоградщиною.

Повітряний напад противника відбивали мобільні вогневі групи Сил оборони України, також залучено зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил та Сухопутних військ, винищувальну авіацію і підрозділи радіоелектронної боротьби.

Станом на 23 червня Росія зосередила свої зусилля на Покровському напрямку, де відбулася майже половина від загальної кількості бойових зіткнень.

23 червня 1994 року відбулася прем’єра фільму Роберта Земекіса “Форрест Гамп”, головну роль в якому виконав Том Генкс.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

У США на озері Гренада, штат Міссісіпі, місцеві рибалки врятували від утоплення 38 гончих собак, які опинилися у водоймі внаслідок невдалого полювання на оленя.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.