Волонтерку, яка вивозила тварин з передової, не пустили на нічний автобус через собаку

Джерело: ГО “Плурітон” та перевізник Pavluks-Trans

Співзасновницю та волонтерку Бахмутського товариства захисту тварин, а нині керівницю ГО “Плурітон”, Катерину Арісу не пустили на нічний автобус. Причиною відмови став кімнатний собака, хоча під час придбання квитків не було вказано про заборону їхати з тваринами.

Фото: ГО “Плурітон” / Instagram

Жінці заявили, що для перевезення собаки у неї мала бути переноска. Проте у такому випадку собаку не пустили б у салон, а тільки у багажний відсік.

“На запитання “Але як песик там поїде в таку спеку? Він же задихнеться за 8 годин” водій з ухмилкою відповів російською: “Ничего, мы ему форточку откроем”, — написали на сторінці ГО.

Фото: ГО “Плурітон” / Instagram

Власниці та собаці довелося ночувати просто неба, оскільки вже була ніч і їм було ніде ночувати у Києві.

Фото: ГО “Плурітон” / Instagram

Катерина Аріса разом з іншими волонтерами вивезли сотні тварин з зони бойових дій, а ще покинутих диких тварин з зоопарку на Донеччині.

“А головне: жодного згадування про заборону або умови перевезення тварин немає ні при купівлі квитка, ні на сторінці або сайті! До речі дзвінки на гарячу лінію перевізника жодним чином не посприяли вирішенню цієї ситуації та навіть не були повернути кошти за квиток”, — стверджує ГО.

Фото: ГО “Плурітон” / Instagram

Своєю чергою в Instagram-акаунті перевізника в актуальних Stories під назвою “Часті запитання” зазначено, що їхня компанія забороняє перевезення тварин. Це “сторіс” була опублікована ще шість тижнів тому.

“Тварини можуть викликати алергію або створювати проблеми з чистотою. Присутність тварин може викликати дискомфорт для інших пасажирів. Дякуємо за розуміння”, — пише перевізник.

У Pavluks-Trans окремо ситуацію не коментували станом на момент написання новини.

Скриншот: @pavluks_ / Instagram

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.

В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.

Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.