Ворог готується вивезти частину населення Горлівки, щоб заселити військових РФ, – ЦНС
Джерело: Центр національного спротиву
За інформацією, отриманою від місцевого підпілля, російські окупанти готуються “евакуювати” частину мешканців тимчасово захопленої Горлівки Донецької області.
Переселити жителів Микитівського району Горлівки планують проти їхньої волі.
“Звичайно, що це подається як турбота про населення, хоча де-факто – це постановочне шоу в межах створення пропагандистської картинки”, – зазначили в Центрі національного спротиву.
Ворог хоче виселити мешканців, щоб “розквартирувати” свої війська на цій території. Натомість місцевих мешканців мають перевезти на територію РФ.
- Центр національного спротиву повідомив, що окупанти продовжують викрадати українських дітей та вивозити їх до РФ.
- У ще 9 населених пунктах Донецької області оголошено примусову евакуацію дітей в умовах воєнного стану.
- Російські окупанти продовжують незаконно вивозити українських дітей у Росію. Відтак, протягом липня росіяни вивезли близько 280 дітей з Антрацитівського району тимчасово окупованої території Луганської області до “козачого кадетського корпусу” у Республіці Калмикія Російської Федерації.
- Російські окупаційні війська намагаються інформаційно ізолювати тимчасово захоплені території й забороняють місцевим спілкуватися з жителями підконтрольної Україні території.
22 червня в Україні відзначають День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни. Ця дата присвячена пам’яті мільйонів українців, які загинули під час воєн і збройних конфліктів.
Триває 1580-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягнули понад 1,3 млн осіб.
У ніч на 21 червня українські сили завдали ударів по об’єктах військової логістики, нафтової інфраструктури та системах протиповітряної оборони РФ. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.
Голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов повідомив, що на півострові повністю зупинений продаж пального приватним особам та недержавним підприємствам.
Унаслідок російських обстрілів на Херсонщині за минулу добу загинула одна людина, ще дев’ятеро дістали поранення.