Ворожа ІПСО: РФ поширює дезінформацію про нібито втрати ЗСУ під Селидовим на Донеччині
Джерело: Олександр Тарнавський у Telegram
Російські пропагандисти запустили дезінформаційну кампанію про нібито втрати Сил оборони України під Селидовим на Донеччині.
Одначе, це не відповідає дійсності. За слова командувача ОСУВ “Таврія” Олександра Тарнавського, це інформаційно-психологічна операція РФ.
У такий спосіб противник відвертає увагу від своїх щоденних величезних втрат на Таврійському напрямку. Вони лише за добу 12 лютого склали 645 осіб, а за попередній тиждень (з 5-го до 11 лютого) – 2947 осіб.
Щодо обстрілів росіянами Покровського району Донецької області, то приблизно о 10:40 ранку 13 лютого 2024 року російські війська вдарили з РСЗВ “Ураган” по смт Цукурине Покровського району.
Співробітники ДСНС обстежили місцевість та встановили, що внаслідок обстрілу пошкоджено два багатоквартирних двоповерхових житлових будинки по вул. Світла та легковий автомобіль. Постраждалих та загиблих немає.
“Це російська ІПСО. Довіряйте лише офіційним джерелам інформації”, – наголосив Тарнавський.
- На Таврійському напрямку українські захисники знищили найбільшу кількість російських загарбників за добу від початку 2024 року – 645 осіб.
- В Україні триває 720-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час українські захисники ліквідували понад 397 тисяч російських окупантів.
- 12 лютого начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк повідомила, що втрати особового складу російських штурмових груп у боях на лівобережжі Херсонської області становлять 70%.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.