Восьмирічний пекінес переміг у конкурсі «Найпотворніша собака світу»

Джерело: The Guardian

Восьмирічний пекінес на ім’я Вайлд Тханг зі штату Орегона став переможцем цьогорічного конкурсу “Найпотворніша собака світу”.

Фото: Getty Images

Тханг брав участь у п’яти конкурсах найпотворніших собак світу і цей став його першою перемогою.

Ще на десятому тижні життя в пекінеса виявили собачу чуму, що заважає росту зубів і спричиняє розлад м’язів однієї з ніг.

Власниця собаки Енн Льюїс отримає 5000 доларів за перемогу та появу в шоу Today на NBC.

Друге місце в конкурсі посів 14-річний мопс на прізвисько Рим. На третьому місці – 14-річна собака змішаної породи на ім’я Дейзі Мей, яку врятували з вулиці у віці двох років і вона втратила зуби, шерсть та зір.

Голосування проводилося колегією суддів, а публіка могла проголосувати в Інтернеті за нагороду глядацького вибору, яку отримав 14-річний мопс Рим.

Фото: Getty Images

Серед інших учасників були метиси чихуахуа, китайських чубатих і мопсів, у тому числі 14-річний пес змішаної породи (брюссельський грифон і мопс) на ім’я Фредді Мерк’юрі.

Фото: Getty Images

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

24 липня, виступаючи у Конгресі США, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що війна у Секторі Гази може закінчитися вже завтра, якщо ХАМАС “здасться, складе зброю і звільнить усіх заручників”.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.