Впродовж доби окупанти 422 рази били по Запорізькій області, є загиблі
Протягом 10 серпня окупанти 422 рази били по 14 населених пунктах Запорізької області. Унаслідок ворожих ударів є загиблі та поранені, зруйновані приватні будинки та об’єкти інфраструктури.
Джерело: голова Запорізької ОВА Іван Федоров.
Протягом доби росіяни атакували Запорізьку область з допомогою 305 БпЛА різної модифікації та завдали 112 артобстрілів. Новопавлівку ворог накрив обстрілом РСЗВ (реактивної системи залпового вогню).
Також війська РФ здійснили 4 авіаційні удари по П’ятихатках, Новоандріївці та Білогір’ю.
Унаслідок атаки по Пологівському району загинув 68-річний чоловік, а 63-річна жінка отримала поранення.
Протягом 10 серпня місцева влада отримала 10 повідомлень про руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури

Джерело: Іван Федоров
- Цієї ночі Росія вкотре вночі атакувала Україну дронами та ракетами. На Київщині внаслідок падіння уламків ракети рашистів загинуло двоє та поранено троє осіб. Трагедія відбулася у приватному секторі Броварського району.
- Пресслужба ДСНС розмістила фото, де рятувальники ліквідовують наслідки нічної атаки росіян у Броварському районі. Зокрема, фото, де рятувальники знайшли під завалами фото 4-річного хлопчика і намагаються його дістати з решток того, що ще нещодавно було домом цієї дитини.
- О 23:55 10 серпня окупанти вдарили по Золочеву Богодухівського району Харківської області. Одна з ракет влучила по Будинку дитячої та юнацької творчості.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.