Вранці росіяни атакували Черкащину: пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури

Джерело: голова Черкаської ОВА Ігор Табурець

Вранці 25 квітня війська РФ атакували Черкаську область. Як наслідок – пошкоджено критичну інфраструктуру регіону.

За даними Табурця, окупанти випустили швидкісну ціль по Черкащині, по якій відпрацювала ППО.

“За попередньою інформацією, пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури в Черкаському районі”, – повідомив він.

Очільник ЧОВА додав, що обійшлось без загиблих, однак є постраждалі: шестеро осіб звернулись за допомогою медиків.

“Усі служби на місці. Більше інформації згодом”, – резюмував Табурець.

  • Під час ранкового ракетного удару по Одесі 24 квітня війська РФ поцілили по місцю зберігання виведеної з ладу автомобільної техніки.

Президент США Джо Байден повідомив, що має намір здійснити офіційний візит до країн Африки у лютому, після президентських виборів у Сполучених Штатах.

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

22 травня адміністрація Байдена виступила проти рішення Іспанії, Норвегії та Ірландії визнати палестинську державу, повторивши, що, хоча президент США підтримує шлях до рішення про створення двох держав, він продовжуватиме його, закликаючи до дипломатичних переговорів між двома державами.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

Переможниця Премії імені Георгія Ґонґадзе, журналістка та медіаекспертка Тетяна Трощинська висловила вдячність усім за привітання та підтримку, опублікувавши на згадку текст свого виступу під час церемонії народження.