Вранці росіяни випустили по Україні понад сотню ракет – Зеленський

Джерело: Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський прокоментував ранкову масовану атаку РФ по Україні. За даними глави держави, ворог випустив по Україні близько 110 ракет, більшість з яких вдалось збити.

“Пологовий будинок, навчальні заклади, торговельний центр, багатоповерхівки та приватні будинки, комерційний склад, паркувальний майданчик. Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя й інші наші міста. Сьогодні Росія била майже всім, що має у своєму арсеналі: “кинджали”, С-300, крилаті ракети, БПЛА. Стратегічні бомбардувальники запускали Х-101/Х-505″, – зазначив президент.

Він додав, що внаслідок обстрілу є загиблі та поранені серед цивільних мешканців. Президент запевнив, що на місцях влучань працюють всі відповідні служби, а постраждалі отримують необхідну допомогу.

Він висловив співчуття рідних загиблих, а пораненим побажав швидкого одужання наголосивши, що РФ отримає відповідь за черговий воєнний злочин.

“Ми обовʼязково відповімо терористам на їхні удари. І ми будемо боротися, щоб гарантувати безпеку своїй країні, кожному місту, усьому нашому народу. Російський терор повинен програти – і саме так і буде”, – резюмував президент.

8 липня у Брюсселі розпочався офіційний скринінг українського законодавства на відповідність праву Європейського Союзу у сфері енергетики.

8 липня Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив про відновленні позицій та утриманні територій Силами оборони у Курській та Бєлгородській областях РФ.

Журналістське розслідування, що ґрунтується на документах про російське виробництво безпілотників, показало співпрацю з китайськими компаніями.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон планує передати Україні нову партію оборонної зброї для захисту від російських атак. Це прозвучало 7 липня під час зустрічі з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу у Білому домі.

Попри популярність чотириденного робочого тижня у багатьох країнах світу, в Україні його запровадження поки не розглядається на законодавчому рівні. У Державній службі зайнятості зазначають, що під час війни ринок праці функціонує за особливими умовами, тоді як скорочення тривалості робочого часу наразі можливе лише індивідуально – за домовленістю з роботодавцем.