Вийшов офіційний тизер українського фільму «Назавжди-Назавжди»
Джерело: Держкіно
Вийшов офіційний тизер стрічки “Назавжди-Назавжди” української режисерки Анни Бурячкової.
Фільм розкриває теми свободи, дорослішання, пошуку власного “я” та цінностей, які залишаються з нами назавжди.
В український прокат стрічка вийде 19 вересня.
“Назавжди-Назавжди” — це історія про підлітків 1990-х, які розв’язують дорослі проблеми.
У пошуках захисту та місця, якому вона справді належить, 15-річна Тоня переходить зі школи в центрі міста до іншої — у спальному районі та потрапляє до компанії відчайдушних підлітків.
Разом вони шукають пригод та неприємностей на околицях постсоціалістичного Києва. Незабаром Тоня закохується в Журіка, а дружба з Лєрою змушує відчути потяг до її брата Сані. Все це призводить до заплутаного любовного трикутника.
Водночас складне минуле Тоні переслідує її, кидаючи виклик новій дружбі та романтичним стосункам.
Режисерське бачення. Цей фільм – пісня любові, присвячена розгубленим підліткам кінця 90-х, які виросли серед пострадянської руїни, добре засвоївши правило: якщо тебе ніхто не полюбить – ти не виживеш. У пошуках цієї любові та верифікації свого існування в очах інших, ми й жили, толеруючи насильство та несправедливість. Бути підлітком означає, що кожна частина твого життя існує лише тут і зараз, і залишатиметься такою назавжди. Кожна любов – назавжди, кожні стосунки – назавжди, кожна драма – назавжди. Тож тепер, ставши дорослими, доводиться усвідомити, що єдине визнання і любов, яких ми направду потребуємо, мають приходити від нас самих. А таке розуміння завжди вимагає прийняття самотності та відповідальності за власне життя.
Анна Бурячкова – українська режисерка та сценаристка. Розпочала свій режисерський шлях у створенні фільмів, музичних відео, телевізійної реклами та соціальних кампаній у 2012 році. Її роботи були визнані на численних міжнародних фестивалях, зокрема Berlin Music Video Awards, Berlin Fashion Films, Grand OFF Poland та Cannes Lions’ Additional Social Campaign Program.
Бурячкова написала сценарій майбутньої стрічки у співпраці з Мариною Степанською (“Стрімголов”, 2017), перебуваючи на карантині, спричиненому COVID-19, у 2020 році. Сценарій перетворився на її повнометражний фільм-дебют “Назавжди-Назавжди”. Знімальний процес було завершено в Києві, лише за два місяці до того, як місто, як і вся країна, поринули в повномасштабну війну, розв’язану Росією проти України. Після цього матеріали фільму були евакуйовані з Києва до Амстердама, де до команди фільму долучилися нідерландські співпродюсери та партнери з постпродакшену.
На стадії розробки та виробництва фільм “Назавжди-Назавжди” був представлений на різних міжнародних кіноринках. Він отримав спеціальну відзнаку журі та нагороду Screen Brussels Co-Production Award на презентації Ukrainian Films Now на Marché du Film (на Festival de Cannes) та нагороду Литовського кіноцентру на “Coming Soon” Meeting Point (га Vilnius Kinopavasaris) у 2022 році.
В головних ролях: Аліна Чебан, Захар Шадрін, Артур Алієв, Єлизавета Цілик, Дар‘я Жихарська.
- Фільм “Назавжди-Назавжди” української режисерки Анни Бурячкової в межах міжнародного кінофестивалю Off Camera став частиною офіційного відбору головного конкурсу.
- Фільм “Назавжди-Назавжди” української режисерки Анни Бурячкової покажуть на 43-му Стамбульському міжнародному кінофестивалі в межах програми International Competition.
- Фільм “Назавжди-Назавжди” української режисерки Анни Бурячкової візьме участь у Вільнюському міжнародному кінофестивалі в межах основної конкурсної програми.
Обраний президент США Дональд Трамп у п’ятницю заявив, що планує покласти край “незручній” практиці переведення годинників на літній час, яка, на його думку, створює зайве фінансове навантаження на країну.
NASA оголосило про чергову затримку в реалізації місії з повернення астронавтів на Місяць — вперше за понад 50 років після завершення програми “Аполлон”.
Росія і далі завдаватиме ударів по Україні крилатими й балістичними ракетами, а також безпілотниками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в ефірі національного телемарафону, трансляцію якого здійснював телеканал “Рада”.
Дослідники Інституту еволюційної антропології Макса Планка в Німеччині встановили, що перший обмін генетичним матеріалом між предками сучасних європейців і неандертальцями стався близько 47 тисяч років тому.
90-річна Аннет Роберж, яка виховала п’ятьох дітей, нещодавно закінчила Південний університет Нью-Гемпшира (SNHU), здійснивши свою багаторічну мрію після десятиліть самопожертви.