Викрито начальника управління Міноборони, який незаконно збагатився на майже 14 млн грн

Джерело: Служба безпеки України

Служба безпеки викрила на корупції начальника Головного управління капітальних вкладень Міноборони, який у 2022-2023 роках незаконно збагатився майже на 14 млн грн.

Фото: СБУ

За даними слідства, за ці кошти він придбав дві квартири у новобудовах, гараж, паркомісце у Києві та три авто преміумкласу, у тому числі марки LEXUS та BMW.

В СБУ зазначають, що щоб приховати придбані активи, він “переписав” їх на свою дружину й оформив на себе довіреність щодо управління цим майном.

За даними слідства, фігурант також не задекларував понад 3 млн гривень, а ще 3,5 млн грн чиновник зберігав у своєї цивільної дружини.

На підставі матеріалів військової контррозвідки СБУ посадовцю Міноборони повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

  • ст. 368-5 (незаконне збагачення);
  • ч. 1 ст. 366-2 (декларування недостовірної інформації).

Зараз вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу, розслідування триває. Зловмиснику загрожує до 10 років тюрми.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.