Вимагав від власника АЗС $6 тисяч хабаря щомісячно: податківцю повідомлено про підозру
Джерело: Офіс генпрокурора
Головному державному інспектору одного з відділів Головного управління Державної податкової служби у м. Києві, який вимагав від власника АЗС 6 тисяч доларів хабаря щомісячно, повідомлено про підозру.
Відтак, за процесуального керівництва прокурорів Київської обласної прокуратури повідомлено про підозру головному державному інспектору одного з відділів Головного управління Державної податкової служби у м. Києві за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
За даними слідства, підозрюваний вимагав від власника шістьох АЗС на території столиці та Київської області сплачувати йому щомісячно 6 тисяч доларів США. За це він обіцяв не створювати штучних перешкод у його підприємницькій діяльності.
Податківця затримано в порядку ст. 208 КПК України під час одержання 150 тисяч грн. До суду скеровано клопотання про обрання йому запобіжного заходу.
- Правоохоронці викрили та повідомили про підозру посадовцю столичного комунального підприємства у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.
- 29 листопада прокурори САП та детективи НАБУ викрили чотирьох суддів Київського апеляційного суду на одержанні неправомірної вигоди у розмірі 35 тисяч доларів за ухвалення рішення про скасування арешту майна.
- Правоохоронці викрили та повідомили про підозру посадовцю столичного комунального підприємства у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.
Міністерство фінансів США виключило із санкційного списку сімох громадян Росії, два судна та дві турецькі компанії.
Історик Тімоті Снайдер висловився про українсько-польський конфлікт довкола УПА. Він зауважив, що від цього виграє Росія.
На Одещині рятувальники припинили активну фазу пошуків десятирічної дівчинки, яку п’ять днів тому течією віднесло у відкрите море. Про це повідомила речниця Головного управління ДСНС в Одеській області Марина Мартиненко.
Російські окупанти атакували автозаправну станцію у Сумах. Постраждали четверо осіб.
У тимчасово окупованому Севастополі запровадили режим тимчасового обмеження електропостачання. Про це повідомив так званий “губернатор” тимчасово окупованого Севастополя Михайло Развожаєв.

