Виробник «Українська броня» створив перший жіночий бронекостюм

Джерело: “Українська броня”

Виробник бронезахисту “Українська броня” створив перший анатомічний жіночий бронекостюм під назвою “Рута люта”, який вже надійшов у продаж.

Зазначається, що робота над жіночим бронекостюмом тривала кілька місяців. До створення були залучені технологи, конструктори, медики та захисниці.

При цьому важить жіночий бронекостюм менше за чоловічий і має анатомічну форму з рівномірним розподілом ваги, а також систему швидкого скидання для економії часу у випадку евакуації.

Розробники костюму, ціна якого складає від 47 тисяч гривень і залежить від розміру, зауважили, що площа протиуламкового захисту виробу на 500% більша у порівнянні з балістичними плитами.

Водночас бронекостюм повністю закриває область грудей для більшого захисту від вогнепальних поранень а його модулі захищають живіт, шию, плечі, пах і зовнішню частину стегон.

Жіночий анатомічний бронекостюм запропонований у 4 розмірах: XS, S, M, L і має також броньований розвантажувальний пояс з плечовими лямками.

Нідерланди схвалили застосування зброї, поставленої в межах військової допомоги Україні, для ударів по цілях на території РФ.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 9 вересня. З початку доби на цей час зафіксовано 147 бойових зіткнень.

9 вересня міністерство оборони Китаю оголосило про спільні військово-морські та повітряні навчання з Росією вже цього місяця, підтверджуючи “безмежне партнерство” двох країн.

З квітня 2023 року Фінляндія приєдналася до НАТО. Раніше у країні вже відбувалися авіаційні навчання, тоді винищувачі F-35 приземлилися на автодорозі за 200 км від кордону Росії. Тепер в аналогічних маневрах Baana-24 вперше взяли участь три німецькі винищувачі Eurofighter з 71 тактичної ескадрильї Люфтваффе.

У 2024 році темпи набору контрактників до російської армії збільшилися як мінімум у шість разів проти показника за 2023 рік.