Визначено десятку фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2024

Джерело: Суспільне

Оголошено 10 учасників, які боротимуться за право представляти Україну на пісенному конкурсі Євробачення-2024.

Наголошується, що загалом у Нацвідборі візьмуть участь 11 учасників. Останнього виконавця можна обрати шляхом голосування у застосунку “Дія”. Повний список учасників буде оголошено 29 грудня.

Водночас у десятку фіналістів потрапили:

  • alyona alyona & Jerry Heil — “Teresa & Maria”
  • Drevo — “Endless chain”
  • INGRET — “Keeper”
  • MÉLOVIN — “DREAMER”
  • NAHABA — “GLASSS”
  • NAZVA — “Slavic English”
  • SKYLERR — “Time is running out”
  • YAGODY — “Tsunamia”
  • YAKTAK — “Lalala”
  • Ziferblat — “Place I Call Home”

Прослухати пісні 10 фіналістів Національного відбору, з якими вони змагатимуться за право представити Україну на Євробаченні-2024, українці зможуть у січні.

“Пісні десяти фіналістів вийдуть, за традицією, ближче до фіналу Національного відбору. До кінця цього ж року ми пропонуємо зосередитися на тих артистах і піснях, які ще можуть позмагатися за місце в фіналі й точно варті уваги слухачів як в Україні, так і за її межами. Вже в грудні відбудеться голосування в Дії, і всі зможуть послухати пісні учасників лонглиста, які претендуватимуть на одинадцяте місце в фіналі, та зробити свій глядацький вибір”, — розповіла голова делегації України на Євробаченні Оксана Скибінська.

Фінал Нацвідбору заплановано на лютий 2024 року у форматі телевізійного концерту. Як і раніше, переможця обиратимуть за результатами головування журі та українців. Склад журі також убуде обрано шляхом онлайн-голосування.

У 2024 році 68-й пісенний конкурс Євробачення відбудеться у шведському Мальме. Півфінали заплановані на 7 та 9 травня, а фінал конкурсу – 11 травня.

“Нова Пошта” (NovaPost) отримала звання поштового оператора року за версією міжнародної премії World Post and Parcel Award. Про це повідомляє сайт організації.

Станом на 16:00 в п‘ятницю, 21 червня, на фронті від початку доби відбулось 84 бойових зіткнення. Сили оборони зупиняють ворога та руйнують його плани. 

Творчість для багатьох військових стала порятунком, допомагала вивільнити емоції і відволіктись від реальності. Українські захисники і захисниці проявили себе зокрема як поети.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що практично на всій території Чорногорії, Боснії і Герцеговини та Хорватії зникло електропостачання. Чому стались відключення – поки невідомо.

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.