Walt Disney Parks звинувачують у смерті жінки, яка померла після обіду у ресторані парку

Джерело: CNN

Walt Disney Parks and Resorts та Raglan Road Irish Pub & Restaurant звинувачують у смерті жінки, яка померла незабаром після того, як пообідала у цьому ресторані.

Інцидент трапився у жовтні 2023 року, а позов було подано у лютому 2024 року у штаті Флорида. Позов проти парку та ресторану подав чоловік померлої.

У позові він стверджує, що персонал ресторану недбало поставився до серйозної харчової алергії його 42-річної дружини.

Загибла Канокпорн Тансуан, її чоловік Джеффрі Пікколо та матір Пікколо обідали в ірландському пабі Raglan Road у Disney Springs який є частиною курорту Walt Disney World.

У позові зазначається, що родина обрала Raglan Road Irish Pub & Restaurant, оскільки вважала, що там належно поставляться до алергії Тансуан на молочні продукти та горіхи.

Чоловік померлої стверджує, що офіціант ресторану гарантував їм, що деякі страви будуть без алергічних продуктів. Канокпорн Тансуан замовила веганську оладку, морські гребінці, кільця цибулі та веганський пастуший пиріг.

У позові мовиться, що на деяких з замовлених страв не було твердження про відсутність алергенів, та офіціант всеодно наполягав, що їжа не місить їх.

Після обіду жінка пішла за покупками, де у неї почалась алергічна реакція. Зокрема вона почала задихатись і впала на землю. Їй викликали 911.

Попри самостійне введення EpiPen, жінка померла від “анафілаксії через підвищений рівень молочних продуктів і горіхів у її організмі”, — мовиться у позові, до якого додано інформацію судово-медичного експерта.

Адвокат Джеффрі Пікколо заявив, що його клієнт “спустошений передчасною смертю дружини”.

“Джефф порушує цю справу, зокрема, щоб запобігти трагедії, подібній до цієї, з іншою сім’єю”, – додав адвокат.

У позові також стверджується про недбалість Disney Parks and Resorts, оскільки вона контролює ресторани та політику Disney Springs.

Чоловік померлої вимагає відшкодування збитків у розмірі понад 50 000 доларів США відповідно до Закону про протиправну смерть, а також відшкодування за душевний біль і страждання, втрату спілкування та захисту, втрату доходу та витрати на лікування та поховання.

  • 9000 співробітниць Disney подали колективний позов до компанії стверджуючи, що їхня заробітня плата була меншою, аніж у чоловіків. 8 грудня суд затвердив позов жінок.

Повінь затопила міста в густонаселеній дельті річки Чжуцзян на півдні Китаю після рекордних дощів, що викликало занепокоєння стосовно захисту регіону від більших наслідків, спричинених екстремальними погодними явищами.

Міністр енергетики Герман Галущенко запевнив, що, попри продовження російських атак, українська енергосистема залишається цілісною.

22 квітня міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен повідомила про дату наступного засідання Контактної групи з питань оборони України. Зустріч відбудеться 26 квітня.

Колишній футболіст Девід Бекхем подає до суду на Марка Волберга, як стверджує, через фінансові збитки під час співпраці.

У місті Бершадь, що на Вінниччині, 22 квітня відбулося прощання з 20-річним поліцейським Максимом Зарецьким, якого вбили під час виконання службових обов’язків. У зв’язку з трагедією в Бершадській громаді оголошено день жалоби.