Як австралійська блогерка Лія Холтон стала зіркою TikTok та заробила понад $5 млн

Джерело: basket

Відео австралійської моделі та блогерки Лії Холтон, де вона позує на камеру під пісню YG Marley “Praise Jay In the Moonlight”, за декілька місяців набрало понад 828 мільйонів переглядів та майже 51 мільйон вподобань, зробивши її найпопулярнішою зіркою TikTok.

Як зазначається, Холтон працювала візажисткою та була досі невідомою блогеркою в соціальних мережах. Утім, лише завдяки одному відео в TikTok, яке зібрало найбільше переглядів та лайків у 2024 році, її капітал склав понад 5 мільйонів доларів.

На відео Холтон сидить у машині. Спочатку модель показує обличчя поблизу, а потім віддаляє камеру і починає співати пісню “Praise Jah In The Moonlight” американського виконавця YG Marley.

“Літо”, – підписала вона ролик.

@looooooooch

Summer😊#Inverted

♬ Praise Jah In The Moonlight – YG Marley

Користувачі соцмереж почали порівнювати Холтон з акторкою Меган Фокс.

“Бути такою гарною незаконно”, “Вона просто чудова”, — йдеться в коментарях під відео.

Також блогерка має канал на YouTube, де викладає відео про макіяж. За ним стежать 1,2 мільйона людей.

Зараз Холтон співпрацює з такими брендами, як Princess Polly Boutique, Fashion Nova, Juice Couture, House Of CB, Lounge і White Fox, а також підписала контракт з агентством ZOOZ Group.

Води Дністровського водосховища – одного з найважливіших водних джерел України, наразі інтенсивно використовуються частково для виробництва електроенергії та виконання міжнародних зобов’язань по спуску води, що призводить до різких коливань рівня води, що завдають великої шкоди екосистемі водойми.

Прийняття Європейським Союзом 14-го пакету санкцій проти Росії затяглося, хоча Бельгія, котра головує нині в ЄС, планувала оголосити про нього ще до початку саміту G7 в Італії 13 червня. Погодження нового пакету несподівано натрапило на супротив Німеччини.

Активісти британської кліматичної компанії “Just Stop Oil”, яка закликає відмовитися від викопних ресурсів, у межах своєї останньої акції протесту залили Стоунгендж помаранчевою фарбою.

19 червня у Києві обвалилася пішохідна частина шляхопроводу на проспекті Повітряних сил України, що спричинило ускладнення руху транспорту. Раніше мер столиці Віталій Кличко запевняв, що повідомлення про неналежний стан інженерних споруд лише підживлюють роботу ворожого ІПСО.

Турецька поліція заарештувала чоловіка при спробі сісти на літак у Стамбулі із валізою, повною отруйних павуків і скорпіонів.