Як стати мільйонером до 40 років: 7 звичок для багатства

Джерело: СNBC
Американка філіпінського походження Бернадетт Джой знайшла власний рецепт успіху і вирішила поділитися ним з іншими. Жінці вдалося не просто вийти з величезних боргів, а й навіть суттєво примножити свої статки.
Її батьки – звичайні іммігранти. На початку 2016 року за плечима Бернадетт Джой була купа студентських позик та іпотечні борги на загальну суму 300 000 доларів США. Багато хто запанікував би у такій ситуації, проте дівчина вирішила інакше. Вона почала ретельно вивчати свої фінанси і думати, яким чином можна покращити ситуацію.
Джой поставила собі мету: за три роки не просто позбутися усіх боргів, а й стати мільйонеркою. У цьому їй допоміг професійний коучінг. Згодом це переросло в окрему школу Crush Your Money Goals, де Бернадетт успішно навчає людей фінансової грамотності.
“Незалежно від того, скільки багатства я продовжую нарощувати, це сім ощадливих звичок, яких я не збираюся кидати – незалежно від того, скільки в мене грошей”, – ділиться мільйонерка.
Тож, які 7 звичок допоможуть досягти фінансового успіху? Розберемо покроково модель від Crush Your Money Goals:
- Купувати тільки найдешевші шматки м’яса (звучить дивно, проте засновниця створила цілий список магазинів, де може придбати той самий товар з різницею в 4 долари, а це, погодьтеся, вже непогана економія.
- Збереження власного туалетного столика у готельному номері (спікерка часто подорожує, зокрема Азією, проте у всіх готелях, де вона зупиняється, набір возить із собою – додаткові щітки, зубні пасти, шапочки для волосся та інше).
- Контейнери для їжі “на виніс” (відвідуючи ресторани, Джой не гребує тим, аби прихопити ємності для продуктів додому і використовує їх повторно).
- Використання косметичних засобів – тільки до останньої краплі (тисячі доларів, як виявляється, жінка економить просто на тому, що не викидає флакони із доглядовою косметикою, поки “не побачить дно”).
- У ресторанах спочатку дивитися на ціни, а вже потім – на саме меню (так легше уникнути маркетингових “гачків”).
- Використовувати шопери тільки високої якості (пакет з пакетами – вчорашній день, мільйонерка радить мати одну, але постійну сумку для купівлі продуктів).
- Носити безкоштовні футболки у спортзал та на заняття йогою (дівчина часто буває на різних конференціях, звідки забирає пляшечки із водою та безкоштовні футболки, у такий спосіб заощаджуючи під час тренувань).
- Нагадаємо,26-річна Тайвія Вудфорк народила дитину у туалеті ресторану. Жінка стверджує, що не знала про свою вагітність.4 травня Тайвія, разом з десятьма членами своєї родини, спершу відвідали аквапарк у місті Гот-Спрінгс (штат Арканзас), а потім пішли на пізній обід до ресторану Golden Corral у місті Літл-Рок. Вже у ресторані жінка раптом відчула гострі спазми у животі та пішла до вбиральні.
Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.