Японія має намір передати Україні технології виробництва біопалива
Джерело: Kyodo News
Японія має намір передати Україні технології виробництва біопалива як частину допомоги у відновленні країни. Цей план буде обговорюватись на майбутній зустрічі в Токіо, де зберуться представники з урядового та приватного секторів обох країн, щоб обговорити підтримку відновлення України.
Згідно з очікуваннями, Японія вважає, що розвиток біопаливної індустрії в Україні, країні зі значними природними ресурсами, допоможе створити новий економічний сектор.
Планується, що на конференції з економічної реконструкції 19 лютого японські компанії погодяться передати Україні необхідні технології та обладнання для виробництва відновлюваної енергії.
Біопаливо, отримане з агрокультур і відходів тваринництва, може використовуватись для генерації електроенергії, сприяючи декарбонізації. Такий бізнес має потенціал стати перспективним експортним продуктом України, підвищуючи зовнішньоекономічні доходи країни.
Уряд Японії також розглядає можливість надання середньо- та довгострокової підтримки Україні через приватні інвестиції в енергетику, медицину та інфраструктуру. Включаючи виготовлення протезів ніг за технологією 3D-друку, лікування посттравматичного стресового розладу, а також впровадження телемедицини та інновацій у аграрному секторі.
Виділяючи себе від США та Європи, Японія, дотримуючись своєї пацифістської конституції, яка обмежує експорт озброєння, акцентує свою допомогу на відновленні та відбудові України.
- Японія є третім найбільшим донором фінансової допомоги Україні. У 2023 році до державного бюджету України спрямовано 3,7 млрд доларів США пільгового фінансування та грантів.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 15 березня. Від початку цієї доби відбулося 128 бойових зіткнень.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 14 березня. Від початку цієї доби відбулося 123 бойових зіткнення.
Росія різко скоротила постачання дизельного пального до Африки на тлі регулярних атак українських безпілотників на її нафтопереробні заводи. У лютому експорт дизеля до африканських країн впав майже вдвічі – з 1,27 млн тонн у січні до 684 тис. тонн, повідомляє Центр цінових індексів.
У застосунку Резерв+ вже згенеровано 32 000 електронних направлень на військово-лікарську комісію, повідомила заступниця міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 13 березня. Найбільш активно ворог діє на Покровському напрямку. На даний час загалом відбулося 128 бойових зіткнень.