Японський автовиробник Nissan закриває завод у Китаї

Джерело: Kyodo

Компанія Nissan Motor на тлі загострення конкуренції з китайськими виробниками електромобілів і падіння продажів закриває один із восьми своїх заводів у Китаї.

Зокрема йдеться про завод у місті Чанчжоу провінції Цзянсу на сході Китаю, який виробляв близько 130 тисяч авто на рік, приблизно 10% виробництва Nissan у Китаї. Він був відкритий у листопаді 2020 року, а вже до кінця червня повністю припинить роботу.

Нині компанія Nissan управляє вісьмома автозаводами в Китаї у партнерстві з державною китайською корпорацією Dongfeng і щорічно будує на них близько 1,6 мільйона легковиків і позашляховиків.

Як зауважили у виданні, Nissan, як і інші японські автовиробники, останнім часом переживають різкі падіння продажів своїх автівок на найбільшому в світі автомобільному ринку, звідки їх витісняють місцеві китайські виробники електрокарів, підтримувані урядом країни.

Торік рішення припинити виробництво автомобілів у Китаї прийняла Mitsubishi Motors, японська Honda скорочує виробництво і зменшує кількість працівників на своїх підприємствах у Китаї.

За даними Китайської асоціації автовиробників, частка авторинку японських компаній у Китаї станом на травень зменшилася до 12,1% із 23,1% у 2020 році, тоді як частка місцевих брендів за той же період зросла до 61,3% із 38,4%.

  • Американський автовиробник Tesla планує скоротити 400 робочих місць на своєму єдиному європейському заводі поблизу Берліна.

У вівторок, 23 липня, Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Державним секретарем Святого Престолу кардиналом Пʼєтро Пароліном.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

У Луцьку двоє дітей випали з вікна будинку. Інцидент стався в одному зі спальних районів міста, коли 5-річна дівчинка та 3-річний хлопчик випали з вікна другого поверху.

Двом посадовцям КП “Київський метрополітен” повідомлено підозру у службовій недбалості через підтоплення тунелів між станціями “Деміївська” та “Либідська” взимку.

Результати масштабного дослідження, у межах якого проаналізували стан здоров’я 4,1 мільйона учасників, свідчать, що надмірна вага може стати причиною понад 30 типів онкологічних захворювань.