Японський штучний інтелект стверджує про використання Путіним двійників

Джерело: The ​​Sun

Дослідження, засновані на розпізнаванні обличчя, порівнянні голосу та рухах тіла, показують, що існує кілька різних “Путіних”.

Японські фахівці з розпізнавання осіб і голосової ідентифікації підтвердили гіпотезу стосовно існування двійників глави РФ Володимира Путіна, які заміняють президента РФ на публічних заходах.

Проаналізувавши різні виступи Путіна з використанням технологій штучного інтелекту, японські експерти дійшли висновку, що російський президент, з великою ймовірністю, має два двійники.

Зауважується, за “реального” був обраний Путін, що у травні 2023 року проводив парад на Червоній площі. Порівнюючи рис обличчя японські фахівці з’ясували, що президент РФ, який у грудні 2022 року проїхав Кримським мостом за кермом автомобіля Mercedes, лише на 53% “збігається” з Путіним на параді.

Ще менше – лише 40% збігу – японські експерти виявили у “парадного Путіна” з президентом РФ, який у березні 2023 року здійснив поїздку до Маріуполя.

Інше приголомшливе відкриття полягає в тому, що між Путіним на Кримському мосту та Путіним у Маріуполі лише 18% подібності.

Також було проаналізовано і голос Путіна. Фахівці Японського інституту аудіокомунікацій, які зазвичай співпрацюють з поліцією при пошуку та ідентифікації злочинців, порівняли слово “спасибо” зі звернення Путіна на Євразійському економічному форумі в травні 2023 року і те саме з трьох інших публічних виступів. Зокрема експерти виявили “сильні відмінності” в тому, як Путін вимовляє звук “с”.

Умови запису були різними, і вимова може відрізнятися, але все ж таки досить рідко бувають настільки сильні відмінності. Зараз ми маємо сказати, що існує висока ймовірність того, що ці голоси належать різним людям, — пояснив один з авторів дослідження Мастутоші Мураока.

Аналіз рухів тіла за допомогою новітніх методів штучного інтелекту також приводить до висновку, що Путін використовує двійники, припускає японський аналіз.

Зокрема в Маріуполі прогулянка Путіна показала лише 75% збіг у порівнянні з прогулянкою з главою КНР Сі Цзіньпіном, що вказує на те, що це не та сама особа.

Під час дослідження програму запитали, чому зараз широко використовуються двійники, що призвело до їхнього викриття. Одним із пояснень може бути те, що справжній Путін хворий.

Щобільше, дослідники стверджують, що на зустрічі з Сі був саме двійник, і китайська сторона добре розуміла це.

Одна з гіпотез полягає в тому, що двійник може залишитися при владі навіть після смерті Путіна. Однак, це не означає, що перемога коаліції секретаря ради безпеки РФ Миколи Патрушева наперед визначена, пояснюють у виданні.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.