Японський штучний інтелект стверджує про використання Путіним двійників
Джерело: The Sun
Дослідження, засновані на розпізнаванні обличчя, порівнянні голосу та рухах тіла, показують, що існує кілька різних “Путіних”.
Японські фахівці з розпізнавання осіб і голосової ідентифікації підтвердили гіпотезу стосовно існування двійників глави РФ Володимира Путіна, які заміняють президента РФ на публічних заходах.
Проаналізувавши різні виступи Путіна з використанням технологій штучного інтелекту, японські експерти дійшли висновку, що російський президент, з великою ймовірністю, має два двійники.
Зауважується, за “реального” був обраний Путін, що у травні 2023 року проводив парад на Червоній площі. Порівнюючи рис обличчя японські фахівці з’ясували, що президент РФ, який у грудні 2022 року проїхав Кримським мостом за кермом автомобіля Mercedes, лише на 53% “збігається” з Путіним на параді.
Ще менше – лише 40% збігу – японські експерти виявили у “парадного Путіна” з президентом РФ, який у березні 2023 року здійснив поїздку до Маріуполя.
Інше приголомшливе відкриття полягає в тому, що між Путіним на Кримському мосту та Путіним у Маріуполі лише 18% подібності.
Також було проаналізовано і голос Путіна. Фахівці Японського інституту аудіокомунікацій, які зазвичай співпрацюють з поліцією при пошуку та ідентифікації злочинців, порівняли слово “спасибо” зі звернення Путіна на Євразійському економічному форумі в травні 2023 року і те саме з трьох інших публічних виступів. Зокрема експерти виявили “сильні відмінності” в тому, як Путін вимовляє звук “с”.
Умови запису були різними, і вимова може відрізнятися, але все ж таки досить рідко бувають настільки сильні відмінності. Зараз ми маємо сказати, що існує висока ймовірність того, що ці голоси належать різним людям, — пояснив один з авторів дослідження Мастутоші Мураока.
Аналіз рухів тіла за допомогою новітніх методів штучного інтелекту також приводить до висновку, що Путін використовує двійники, припускає японський аналіз.
Зокрема в Маріуполі прогулянка Путіна показала лише 75% збіг у порівнянні з прогулянкою з главою КНР Сі Цзіньпіном, що вказує на те, що це не та сама особа.
Під час дослідження програму запитали, чому зараз широко використовуються двійники, що призвело до їхнього викриття. Одним із пояснень може бути те, що справжній Путін хворий.
Щобільше, дослідники стверджують, що на зустрічі з Сі був саме двійник, і китайська сторона добре розуміла це.
Одна з гіпотез полягає в тому, що двійник може залишитися при владі навіть після смерті Путіна. Однак, це не означає, що перемога коаліції секретаря ради безпеки РФ Миколи Патрушева наперед визначена, пояснюють у виданні.
- Рішуча підтримка Вашингтоном Ізраїлю в боротьбі проти ХАМАС контрастує із зусиллями Росії та Китаю, які підтримують боротьбу Палестини.
- За інформацією Bild, група російських високопосадовців і науковців планує мегатеракт в Україні, щоб справити враження на диктатора Путіна. Зокрема ще у січні 2023 року колишній глава “Роскосмосу” Дмитро Рогозін пропонував президенту РФ вдарити по великому місту України космічною ракетою типу “Союз”, начиненою вибухівкою.
- Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Росія Володимира Путіна “є найогиднішим злом, яке світ бачив після Другої світової війни”, і що російський президент та інші “російські злочинці повинні постати перед правосуддям за свої злочини”.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.
Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.
Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.