Є позиції, де тримають оборону 6 бійців ЗСУ, а штурмують 100 окупантів – Жорін про Авдіївку

Джерело: заступник командира 3 ОШБр Максим Жорін

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував ситуацію в Авдіївці й зазначив, що “є деякі позиції, де тримають оборону 6 українських воїнів, а штурмують – близько 100” окупантів.

“Об українські сили РФ “стирає” зараз мінімум 6 бригад російської армії, плюс одну бригаду “днр”, спецназ ГРУ і якихось їхніх ССО-шників. І щоб ви розуміли, розподіл сил: є деякі позиції, де тримають оборону 6 українських воїнів, а штурмують – близько 100 пі**рів”, – розповів Жорін.

Відтак заступник командира 3 ОШБр додав, що в боях за Авдіївку ворог “не рахується з втратами”.

“Насправді складно точно порахувати, в якій кількості росіяни тут гинуть. Тільки за один накат на одну позицію вчора ми забаранили приблизно 80 кацапів! Загалом, нам вже вдалось знищити більше 4 тисяч російських військових. Масштаби ах***вші. Таких втрат, як в боях за Авдіївку, думаю, вони ще ніде не мали”.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.