ЄЦБ наказав UniCredit скоротити бізнес у Росії

Джерело: Reuters

Джерела, знайомі з даним питання, повідомили виданню Reuters, що Європейський центральний банк готує наказ італійській UniCredit скоротити свій бізнес з Росією.

За їхніми даними, ЄЦБ збирається надіслати UniCredit юридично обов’язковий наказ про скорочення бізнесу в Росії.

Це є передостаннім кроком, після якого ЄЦБ зможе накладати санкції та штрафи проти компанії.

Вимоги до другого за величиною європейського банку в Росії будуть схожі до вимог ЄЦБ від австрійського Raiffeisen Bank International (RBI), повідомили джерела на умовах анонімності.

Західні країни посилюють санкції проти Росії, проте два великих кредитори РФ, RBI та UniCredit, продовжують вести бізнес в країні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті, станом на 22:00 20 червня. З початку доби відбулося 128 бойових зіткнень. Ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою.

Ер-Ріяд декларує нейтральну позицію у збройних протистояннях та використовує розширені дипломатичні можливості, аби покращити свій міжнародний імідж у сфері дотримання прав людини. Тому Саудівська Аравія охоче виступає посередником не лише щодо війни РФ проти України, а й на Близькому Сході, констатують аналітики.