Єгипет розмістив танки та бронетехніку на кордоні з сектором Гази

Джерело: The Times of Israel

Єгипет розмістив танки та бронетехніку поблизу прикордонного переходу “Рафах” із сектором Гази.

На знімках видно десятки машин, які стоять біля кордону.

Джерело: timesofisrael

Єгипет побоюється напливу десятків тисяч біженців унаслідок бойових дій між Ізраїлем і ХАМАС у секторі Гази, і поки що тримав кордон переважно закритим, пропускаючи в Газу лише вантажівки з гуманітарною допомогою.

Єгипет обмежений мирним договором 1979 року з Ізраїлем щодо кількості військ, які йому дозволено розміщувати на Синайському півострові, хоча в минулому Ізраїль дозволяв Єгипту порушувати ці цифри для боротьби з ісламськими повстанцями в цьому районі.

Зауважимо, під час спільної пресконференції з канцлером Німеччини Олафом Шольцем йорданський король Абдалла заявив, що Йорданія та Єгипет не прийматимуть палестинських біженців з Сектору Гази.

Двоє американських чиновників повідомили, що вантажне судно, уражене балістичною ракетою хуситів, утворило нафтову пляму довжиною 28 кілометрів у Червоному морі.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.