Єрмак повідомив, що після звільнення з ОП піде на фронт

Джерело: The New York Post

Колишній голова Офісу президента України Андрій Єрмак повідомив, що відправиться на фронт.

“Я відправлюсь на передову і готовий до будь-яких наслідків. Я чесна та порядна людина”, – написав він для видання.

Він також перепросив за те, якщо більше не зможе відповідати на дзвінки. Коли саме і як він відправиться на передову Єрмак не уточнив.

Він зауважив, що перебував у Києві, коли Росія розпочала повномасштабне вторгнення 24 лютого 2022 року.

“Мене осквернили, і моя честь не була захищена попри те, що я перебуваю у Києві з 24 лютого 2022 року. Тому я не хочу створювати проблем Зеленському, я йду на фронт”.

За словами Єрмака, йому “противний бруд”, який націлений у його бік, але ще більше противно те, що немає підтримки з боку тих, хто знає правду.

Що передувало?

Вранці 28 листопада до Андрія Єрмака прийшли з обшуками співробітники НАБУ та САП.

За даними ЗМІ, обшуки стосувались операції “Мідас”, у межах якої було викрито масштабну корупцію у сфері енергетики.

Невдовзі після обшуків Єрмак написав заяву про відставку.

Кріштіану Роналду встановив одразу кілька історичних досягнень у матчі Португалії проти Узбекистану на ЧС-2026. Його дубль допоміг команді перемогти 5:0 і зробив 41-річного форварда найстаршим автором двох голів в одному матчі мундіалю.

Міжнародна морська організація ООН розпочинає евакуацію понад 11 тисяч моряків, які застрягли на суднах у Перській затоці. Операцію запускають після домовленості США та Ірану, що має завершити війну на Близькому Сході й відновити безпечний прохід через Ормузьку протоку.

Кір Стармер провів першу зустріч з Енді Бернемом після його перемоги на довиборах у Мейкерфілді. Переговори стали частиною підготовки до “упорядкованої” передачі влади після рішення Стармера залишити посаду прем’єр-міністра.

Угорщина затримала процедурне рішення, необхідне для подальшого просування України та Молдови в переговорах про вступ до ЄС. Через позицію Будапешта під загрозою може опинитися план Києва відкрити всі шість переговорних кластерів до середини липня.

У віці 94 років помер американський музичний продюсер і керівник звукозаписних лейблів Клайв Девіс.