«ЄС» зареєструвала постанову щодо відкликання Шуфрича з посади голови Комітету ВРУ з питань свободи слова

Джерело: нардепка Ірина Геращенко у Facebook.

Нардепка й співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко заявила, що фракція зареєструвала проєкт постанови стосовно відкликання з керівництва парламентських комітетів представників колишньої ОПЗЖ. Серед них Нестор Шуфрич − голова Комітету ВРУ з питань свободи слова.

Геращенко заявила, що “ЄС” давно і неодноразово ініціювала це питання. Водночас монобільшість не виносила його на голосування у сесійній залі.

“Ще рік тому “Європейська Солідарність” зареєструвала постанову про відкликання з посад в керівництві комітетів членів ОПЗЖ. На жаль, монобільшість не вносить її в порядок денний. Що ж, як та постанова не така, вносимо нову”, – написала нардепка.

Проєкт постанови  #9469 вимагатиме негайного винесення питання на сесію про внесення змін до постанови Верховної Ради України “Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання” щодо відкликання Шуфрича”.

Нестор Шуфрич раніше входив до складу вже забороненої проросійської “Опозиційної Платформи – За Життя”.

За період із січня по листопад 2023 року громадяни РФ скупили у Грузії 5780 квартир.

4 грудня міністр оборони Рустем Умєров зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі.

Збройовий концерн Rheinmetall отримав масштабне замовлення на підтримку України артилерійськими боєприпасами. Дюссельдорфському технічному підприємству доручено постачити Києву артилерійські снаряди на суму близько 142 мільйонів євро.

У Центрі національного спротиву попередили, що росіяни намагаються взяти під контроль тимчасово захоплені території України, тож нині продовжують шукати членів українське підпілля.

Найнебезпечніший ядерний об’єкт Великої Британії, у Селлафілді, був зламаний кібергрупами, тісно пов’язаними з Росією та Китаєм. Розслідування показало, що це розкриття інформації та її потенційні наслідки постійно приховувалися старшим персоналом великого сховища ядерних відходів.