Єва Лонгорія з родиною виїхали з США через перемогу Трампа

Фото: instagram.com/evalongoria/
Джерело: Marie Claire
Єва Лонгорія разом зі своєю сім’єю виїхала з “антиутопічних” Сполучених Штатів. Як пояснила сама акторка, причиною стала перемога Дональда Трампа на виборах президента США.
Після переїзду цього тижня Лонгорія з родиною живуть на дві країни – Іспанію та Мексику.
“Я провела тут (у США) все своє доросле життя. Але навіть до (пандемії) все змінювалось. Атмосфера була іншою. А потім стався COVID і він вивів все за межі. Чи то безпритульність, чи податки, я не хочу сварити Каліфорнію – просто мені здається, що ця глава мого життя вже завершена”, – сказала вона.
Лонгорія додала, що нещодавні результати виборів президента стали останньою і головною причиною, чому вона вирішила виїхати зі Штатів.
“Шокує не те, що він переміг… А те, що засуджений злочинець, який виплескує стільки ненависті, зміг обійняти найвищу посаду. Якщо він виконає свої обіцянки – це буде страшне місце”, – вважає акторка.
Зірка “Відчайдушних домогосподарок” визнала, що “привілейована” і має змогу “втекти і кудись виїхати”, однак більшості американців у цьому плані пощастило менше.
“Вони застрягнуть у цій антиутопічній країні, і моя тривога і печаль – за них”, – додала вона.
Після виїзду зі США Єва Лонгорія з чоловіком Хосе Бастоном та 6-річним сином Сантьяго живуть то у Мексиці, то в Іспанії. Часто вона подорожує іншими країнами Європи та Південної Америки через роботу, а інколи – дуже рідко – відвідує Лос-Анджелес.
- Після виборів у Сполучених Штатах запустили навколосвітній круїз тривалістю у чотири роки для тих, хто хоче перечекати президентство Дональда Трампа.
Унаслідок російської атаки на Київ у ніч на 28 червня постраждало двоє людей. Найбільше пошкоджень зафіксовано в Дарницькому районі, де виникло кілька пожеж.
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що переговори між Україною та Росією щодо врегулювання війни мають відбуватися без посередників.
У тимчасово окупованому Севастополі вже кілька днів спостерігаються перебої в роботі громадського транспорту через нестачу пального.
Російські окупанти продовжують мілітаризацію молоді на тимчасово окупованій Луганщині. У літніх таборах вони навчають підлітків із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки “Воїн”, приділяючи особливу увагу юнакам віком 16–17 років.