YOUkraine hub: у Києві відкрився хаб для визволених з полону оборонців

Джерело: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

За ініціативи оборонців Маріуполя у Києві відкрили простір для спілкування, консультування та реабілітації визволених з полону захисників та захисниць.

YOUkraine hub — це простір для взаємопідтримки та допомоги тим, хто побував у полоні російських загарбників, а зараз намагається відновити сили та призвичаїтись до нормального життя.

Робота хабу відбуватиметься за принципом “свої для своїх”. Адже самі військовослужбовці як ніхто інший знають, що з поверненням додому приходять інші випробування: необхідність соціалізації, налагодження особистого життя у часи війни.

Визволені з російського полону захисники Маріуполя Валерія “Нава” Суботіна та Дмитро “Дипломат” Андрющенко звернули увагу на те, що подібні заклади дуже потрібні для зустрічей і спілкування між оборонцями з досвідом полону. Також важливо, що тут можна буде отримати юридичну й психологічну допомогу.

“Координаційний штаб працює над тим, щоб повернути додому усіх наших Героїв. Але важливо також, щоб визволені оборонці відчували увагу і вдячність суспільства, мали можливість збиратися в подібних місцях для спілкування і взаємопідтримки”, – зазначив керівник Секретаріату Координаційного штабу Богдан Охріменко.

Внаслідок бойових дій Запорізька атомна електростанція залишилась на одній лінії живлення.

У Пентагоні заявили, що Україна може зіткнутися з вибором, від яких міст відмовитися, якщо США не нададуть допомогу.

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським провели телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Посли Європейського союзу затвердили новий пакет санкцій проти Росії. Зазначено, що він має зменшити доступ РФ до дронів.

У звіті Королівського Об’єднаного інституту оборонних досліджень (RUSI) зазначено, що Росія відновлює свої зусилля з дестабілізації європейських країн і створення стратегічної загрози членам НАТО.