YouTube представив функцію «Спільноти» – простір на кшталт Discord

Джерело: TechCrunch, YouTube Official Blog

На заході Made on YouTube у середу компанія оголосила про створення нового простору для спілкування авторів з шанувальниками під назвою “Спільноти”. Це щось на кшталт сервера Discord.

YouTube сподівається, що завдяки “Спільнотам” авторам не доведеться використовувати інші платформи, такі як Discord чи Reddit, для взаємодії з глядачами.

“Спільноти” – це простір для глядачів, де вони можуть публікувати матеріали та взаємодіяти з іншими шанувальниками безщпосередньо на каналі автора. Раніше глядачі лише коментували відео, а тепер зможуть ділитися власним контентом.

Компанія розглядає “Спільноти” як спеціальний простір для спілкування, де автори можуть контролювати свій контент. Представники YouTube зазначили, що обговорення в “Спільнотах” будуть схожі до онлайн-форумів.

Цю нову функцію не слід плутати із раніше запущеним простором для авторів, де вони ділилися текстом і зображеннями, адже він не дозволяв глядачам взаємодіяти одне з одним.

Наразі нову функцію тестують.

“Зараз ми тестуємо спільноти на мобільних пристроях з невеликою групою авторів та їхніх шанувальників, і плануємо протестувати їх з більшою кількістю користувачів цього року, перш ніж розширити доступ до більшої кількості каналів на початку 2025 року”, – заявили в YouTube.

В Україні триває 963-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 668 тисяч осіб.

Лауреатка Нобелівської премії з літератури 2024 року південнокорейська письменниця Хан Канг вирішила не проводити пресконференцію через конфлікти у світі, серед яких російсько-українська війна.

У Фінляндії в листопаді опублікують новий інтернет-довідник, який міститиме інформацію різних органів влади про підготовку та дії в умовах війни та в інших кризових ситуаціях.

Одна людина загинула, ще дев’ятеро зазнали поранень внаслідок стрілянини, яка сталася в кампусі Університету штату Теннессі (TSU).

За словами аналітиків, зростання експорту з Індії підсанкційних товарів до РФ стало можливим через російські запаси рупій від продажу нафти.