YouTube заблокував три канали, що поширювали наративи, співзвучні російській пропаганді

Джерело: ЦПД
YouTube заблокував ще три канали, що поширювали наративи, співзвучні російській пропаганді та проти авторів яких були запроваджені санкції.
Зокрема, в Україні заблоковані канали “ШЕЛЕСТ.Акценти” та “ШЕЛЕСТ”, ведучим яких є журналіст Олександр Шелест, який раніше працював на підсанкційному телеканалі NewsOne, пов’язаному з підозрюваними у державній зраді Віктором Медведчуком та Євгеном Мураєвим.
Також заблоковано канал “Говорит и доказывает Вадим Карасев”, який після введення санкцій змінив назву на “ПОЛИТИКУМ”. Ведучим каналу був політолог Вадим Карасьов, який часто з’являвся в ефірах телеканалів, що перебувають під санкціями.
Проти обох були запроваджені санкції РНБО, які були введені в дію указом Президента.
- У жовтні Кремль заявив, що Google має скасувати блокування російських телеканалів, що транслюються на YouTube, і сподівається, що величезні судові позови проти американської компанії підштовхнуть її до дії.
- YouTube заблокував канали кількох відомих російських співаків і артистів, які висловлювали підтримку війні Росії в Україні.
- Національна рада з електронних ЗМІ Латвії (NEPLP) ухвалила рішення закрити доступ до трьох російських сайтів – wagner2022.ru, dentv.ru і yapolitic.ru.
- Національна рада з електронних ЗМІ Латвії (NEPLP) заблокувала доступ до семи онлайн-ресурсів, що розповсюджують російську пропаганду.
Компанія Ferrero анонсувала випуск нового продукту в лінійці Nutella – Nutella peanut. Це перша смакова новинка бренду за 61 рік існування, яка з’явиться у продажу в США навесні 2026 року.
Німеччина запровадила додаткові заходи для протидії “тіньовому флоту” Росії в Балтійському морі.
Запропонований бюджет адміністрації Дональда Трампа передбачає закриття лабораторії на вершині гори в Гаваях, де з 1950-х років науковці збирають переконливі докази того, що зміна клімату спричинена саме людською діяльністю.
1 липня Сенат США проголосував податковий законопроєкт, запропонований президентом Дональдом Трампом.
Результати дослідження, проведеного науковцями із південнокорейських університетів Чунан та Йонсе, засвідчили, що перепрацювання може вливати на структуру людського мозку.