Юрій Бардаш отримав громадянство Росії

Джерело: Telegram-канал Бардаша

Український співак, колишній продюсер українських проєктів “Quest Pistols”, “Гриби”, “Нерви” та Wellboy Юрій Бардаш похвалився отриманням російського паспорта.

Відповідним фото з паспортом РФ у руках та російським триколором і портретом Путіна за спиною Бардаш похвалився у соцмережах.

“Я достаю из широких штанин…”, – підписав він фото.

Бардаш народився на Донбасі. У день повномасштабного вторгнення РФ в Україну, 24 лютого 2022 року Бардаш із дружиною перебували на Шрі-Ланці. Повертатись до України він не захотів, натомість прилетів до Грузії.

У Грузії він почав відкрито висловлювати свою антиукраїнську позицію, внаслідок чого був змушений втекти до Росії.

Там він продовжив висловлюватись проти України. Зокрема, влітку 2022 року він зробив заяву про нацистів в Україні. Також він вітав Путіна з 70-річчям, бажаючи йому правити ще десяток років.

У жовтні 2023 року Бардаш висловився про свою мрію – програш України у війні проти РФ. Він пояснив, що це пов’язано з його бажанням обійнятися зі знайомими, які його зневажають, та призначити трек “Между нами тает лед” новим “гімном народів Росії”.

Зараз у своєму Telegram-каналі він продовжує постити антиукраїнські дописи.  Зокрема, 21 січня він звинуватив ЗСУ в обстрілі тимчасово окупованого Донецька, назвавши Україну “територією терору”.

Польсько-американська літературознавиця, славістка, професорка Університету Райса в Г’юстоні, редакторка журналу Sarmatian Review Ева Томпсон пояснила, чи може мистецтво бути за щось винним, чи змінилося сприйняття російської культури за минулі 24 роки  і чому необхідно поширювати правдиву історію.

Внаслідок російської атаки по Куп’янському районі (Харківська область) поранено волонтера. Крім того, ЗС РФ атакували селище Чорне вчора, 24 лютого, близько 23:00.

25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що втрати української армії з початку повномасштабної війни становлять 31 військовослужбовців.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.