Юрій Горбунов відмовився від державних коштів на зйомки серіалу «СМТ Інгулець»

Джерело: Юрій Горбунов/Instagram
Український телеведучий Юрій Горбунов, компанія якого виграла тендер у розмірі 33, 6 млн грн на знімання серіалу “СМТ Інгулець”, відмовився від державних коштів.
“З огляду на суспільну дискусію останніх днів, яка розгорнулася, ми з командою вирішили відмовитися від державного фінансування виробництва серіалу під робочою назвою “СМТ Інгулець”. Хочу наголосити, що жодної гривні нами отримано не було. Але я, як продюсер, вірю в наш проєкт, в історію героїв проєкту, – йдеться у дописі. – Я і наша команда надалі будемо шукати інші можливості для виробництва серіалу та забезпечувати команду робочими місцями”.
Водночас Горбунов додав, що став переможцем державного конкурсу на виробництво серіалу з 24 епізодів “на прозорих умовах”. Також він заперечив, що серіал “СМТ Інгулець” буде присвячений українському аграрію Олександру Поворознюку.
“Це кіно про наших сучасників, молодих людей, які ніколи в руках не тримали зброю, і під час війни стали справжніми героями”, – пояснив телеведучий.
При цьому Горбунов зауважив, що в культуру та кіно в період війни потрібно інвестувати. “Це робочі місця, це економіка, це інвестиції у донати на ЗСУ”, – прокоментував він.
“Моя сім’я, дружина та діти пережили непрості останні дні. Але я точно знаю і вірю, що ми до нашої великої перемоги не пересваримося одне з одним. Ми будемо єдині, тому що у нас єдиний ворог – це Російська Федерація”, – резюмував Горбунов.
- Державний телеканал FREEДОМ замовив створення серіалу з робочою назвою “СМТ Інгулець”. Вартість замовлення – 33 600 000 гривень, а переможцем тендеру стало ТОВ “Прототип Продакшн”, яким володіє український актор, телеведучий, шоумен Юрій Горбунов.
- Український актор та телеведучий Юрій Горбунов, компанія якого виграла тендер на знімання серіалу “СМТ Інгулець”, заявив, що 33,6 млн гривень державних коштів на 24 епізоди серіалу – “це не дуже великі кошти”.
17 квітня парламент Молдови проголосував за призначення чергових виборів до законодавчого органу на 28 вересня.
17 квітня Україна та США підписали меморандум про намір укласти угоду про спільний видобуток українських корисних копалин, підтвердила міністерка економіки Юлія Свириденко.
Під час своєї першої пресконференції на посаді міністра охорони здоров’я США, Роберт Кеннеді-молодший назвав аутизм “епідемією” та зробив низку суперечливих заяв, котрі викликали обурення серед громадськості та експертів.
17 квітня президент Володимир Зеленський зустрівся з конгресменом Сполучених Штатів Америки та співголовою конгресового Українського кокусу Браяном Фіцпатріком.
Президент США Дональд Трамп знову закликає до відродження промисловості, просуваючи ідею повернення “традиційно чоловічих” робочих професій — зокрема в галузі виробництва. Глава Білого дому вважає, що мита допоможуть стимулювати повернення таких спеціальностей до США.