Юрій Горбунов відмовився від державних коштів на зйомки серіалу «СМТ Інгулець»

Джерело: Юрій Горбунов/Instagram
Український телеведучий Юрій Горбунов, компанія якого виграла тендер у розмірі 33, 6 млн грн на знімання серіалу “СМТ Інгулець”, відмовився від державних коштів.
“З огляду на суспільну дискусію останніх днів, яка розгорнулася, ми з командою вирішили відмовитися від державного фінансування виробництва серіалу під робочою назвою “СМТ Інгулець”. Хочу наголосити, що жодної гривні нами отримано не було. Але я, як продюсер, вірю в наш проєкт, в історію героїв проєкту, – йдеться у дописі. – Я і наша команда надалі будемо шукати інші можливості для виробництва серіалу та забезпечувати команду робочими місцями”.
Водночас Горбунов додав, що став переможцем державного конкурсу на виробництво серіалу з 24 епізодів “на прозорих умовах”. Також він заперечив, що серіал “СМТ Інгулець” буде присвячений українському аграрію Олександру Поворознюку.
“Це кіно про наших сучасників, молодих людей, які ніколи в руках не тримали зброю, і під час війни стали справжніми героями”, – пояснив телеведучий.
При цьому Горбунов зауважив, що в культуру та кіно в період війни потрібно інвестувати. “Це робочі місця, це економіка, це інвестиції у донати на ЗСУ”, – прокоментував він.
“Моя сім’я, дружина та діти пережили непрості останні дні. Але я точно знаю і вірю, що ми до нашої великої перемоги не пересваримося одне з одним. Ми будемо єдині, тому що у нас єдиний ворог – це Російська Федерація”, – резюмував Горбунов.
- Державний телеканал FREEДОМ замовив створення серіалу з робочою назвою “СМТ Інгулець”. Вартість замовлення – 33 600 000 гривень, а переможцем тендеру стало ТОВ “Прототип Продакшн”, яким володіє український актор, телеведучий, шоумен Юрій Горбунов.
- Український актор та телеведучий Юрій Горбунов, компанія якого виграла тендер на знімання серіалу “СМТ Інгулець”, заявив, що 33,6 млн гривень державних коштів на 24 епізоди серіалу – “це не дуже великі кошти”.
Боронячи Україну, на фронті загинув заступник командира 110 окремої механізованої бригади Дмитро Романюк.
2 липня внаслідок вибуху поблизу Житомира загинули щонайменше дві особи. Глава Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко повідомив деталі інциденту, зазначивши, що у населеному пункті десятки десятки знищених будівель та багато постраждалих, зокрема діти.
1 липня журналіста Максима Коцюбинського доправили до відділку поліції в Києві вже після того, як він відзняв матеріал про те, що міністерка юстиції Ольга Стефанішина користується квартирою, котру не вказала у декларації.
У Держдепі заперечили призупинення військової допомоги Україні. Речниця Державного департаменту США Теммі Брюс наголосила, що рішення Вашингтона не означає повне припинення військової допомоги Україні.
Рішення адміністрації Дональда Трампа зупинити частину військової допомоги Україні стосувалось озброєння, вже розміщеного на складах у Польщі.