З Авдіївського коксохімічного заводу вивезли останніх 16 співробітників
Джерело: “Суспільне Донбас”
7 листопада евакуювали останніх 16 співробітників Авдіївського коксохімічного заводу. Усі вони забезпечували консервацію підприємства.
“У єдиному вцілілому сховищі підприємства залишаються ще 17 містян, які відмовляються від евакуації”, – повідомив начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш.
За його словами, зараз Росія накопичує сили. ЗС РФ готуються до третьої хвилі масованих атак: підтягують особовий склад, техніку тощо. Тобто російське військове командування не відступає від задачі захопити територію Авдіївського коксохімічного заводу.
Раніше Генштаб ЗСУ заявляв, що росіяни прагнуть оточити Авдіївку та завдають авіаційних ударів.
- Станом на 4 листопада у британській розвідці зауважили, що за останні три тижні, штурмуючи Авдіївку, війська РФ могли втратити 200 одиниць бронетехніки.
- В Інституті вивчення війни зауважили, що війська РФ, імовірно, готуються до чергового, вже третього потужного наступу на Авдіївку на Донеччині. Зокрема про це повідомляли українські офіційні особи та російські джерела.
- Запеклі бої навколо Авдіївки точаться від 10 жовтня. РФ кинула на штурм міста на Донеччині тисячі військових, аби захопити Авдіївку та розширити контроль над Донбасом. Проте вже за кілька днів ця битва за Авдіївку стала чи не найдорожчою для Росії у війні.
Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що Сполучені Штати прагнуть вирішити питання завершення війни між Росією та Україною дипломатичним шляхом, перш ніж запроваджувати санкції.
Триває 1160-та доба повномасштабної російсько-української війни. За це час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 949 тисяч осіб.
Президент США Дональд Трамп вважає, що президент України Володимир Зеленський готовий укласти мирну угоду з Росією, яка включатиме відмову від Криму.
Центральна військова комісія Трудової партії Кореї підтвердила участь армійських підрозділів КНДР у бойових діях проти Сил оборони України на території Курської області Росії.
За оцінками аналітиків, в 2024 році спірні сірі зони на фронті становили від 500 метрів до двох кілометрів у глибину, утім, завдяки застосуванню дронів вони розширились до п’яти-семи кілометрів у деяких районах.