З надувними колами через Тису – прикордонники затримали п’ятьох чоловіків

Джерело: ДПСУ/Telegram

Державна прикордонна служба затримала 4 чоловіків, які хотіли перетнути кордон через Тису, та одного “організатора” втечі.

“Місцевому мешканцю четверо чоловіків заплатили від $7000 до $8000 за незаконний супровід до кордону. Отримавши від “гіда” надувні кола, порушники попрямували до Тиси. Там їх і зустрів прикордонний наряд” – повідомили прикордонники.

Усіх доставили у прикордонний підрозділ для складання адмінпротоколів.

  • Українські прикордонники затримали трьох українців та одного росіянина на кордоні зі Словаччиною. В ДПСУ вважають, що чоловіки намагалися незаконно виїхати з України.
  • Прикордонники Мукачівського загону зупинили сімнадцятьох чоловіків поблизу кордону з Угорщиною, які планували незаконно виїхати з України.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.