З початку 2024 року російські військові скинули на Авдіївку близько 250 авіабомб

Джерело: глава Донецької ОВА Вадим Філашкін в етері Радіо Свобода.

Протягом перших двох тижнів 2024 року ЗС РФ скинули на Авдіївку в Донецькій області приблизно 250 авіабомб.

“За перші два тижні нового року ворог скинув близько 250 керованих авіабомб на Авдіївку. Тобто інтенсивність обстрілів Авдіївки в рази зросла”, — сказав Філашкін.

За його словами, протягом усього 2023 року по місту скерували 146 авіаударів.

Глава ОВА також наголосив, що в Авдіївці все ще перебуває 1131 особа, і процес евакуації триває. Лише за останню добу вдалося евакуювати 71 мешканця, включаючи 9 дітей.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.