З прифронтового села на Сумщині евакуювали останнього мешканця

Джерело: Нацполіція

Спецпідрозділ поліції “Білий янгол” евакуював з прифронтового села на Сумщині – яке за 2 км від окупантів – останнього мешканця.

Унаслідок російських обстрілів будинок 63-річного Василя зруйновано ущент, відтак чоловік майже місяць жив у сусідньому будинку, який мав менше пошкоджень.

Попри те, що у населеному пункті жити стало неможливо, чоловік довго не наважувався покинути домівку.

Лише після збільшення інтенсивності російських обстрілів Василь погодився, щоб його евакуювали. Завдяки злагодженій роботі поліціянтів чоловіка безпечно вивезли з його місця проживання.

Правоохоронці закликають жителів прифронтової місцевості не нехтувати власною безпекою та евакуйовуватись з небезпечних територій для збереження життя.

В Одеській області затримали та повідомили про підозру доглядальниці, яка катувала 84-річну жінку.

Керівник Офісу президента України Кирило Буданов анонсував найближчим часом обмін військовополоненими.

В п’ятницю, 26 червня, російські окупанти вчергове обстріляли місто Запоріжжя. Відомо про постраждалих.

Нова клінічна рекомендація розглядає надмірну вагу, діабет, захворювання нирок та серцеві захворювання як тісно пов’язані частини серцево-судинно-нирково-метаболічного синдрому, або синдрому ХКМ.

В рамках 40-денної операції впливу на РФ, воїни “Альфи” СБУ уразили судна військового забезпечення в тимчасово окупованій Керчі. Також уражені засоби протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки.