З річки витягли російський танк, затоплений під час переправи окупантів через Десну (Фото)

Джерело: Генштаб ЗСУ.

З Десни водолази-рятувальники дістали російський танк, який був затоплений під час невдалої спроби російських армійців переправитись через річку в районі села Шестовиця, що на Чернігівщині.

Зображення: Генштаб ЗСУ

За зовнішніми ознаками трофейний зразок не має значних ушкоджень. Російський танк після відновлення стане до лав Збройних сил України.

У Генштабі зазначили, що у ході боїв під Черніговом, російські війська неодноразово вдавались до спроб здійснити перекидання своїх підрозділів через річку Десна у районі Шестовиці, але зазнавали поразки. Тож місцеві жителі жартома називають своє село “Другою Чорнобаївкою”.

Зображення: Генштаб ЗСУ

Зображення: Генштаб ЗСУ

Станом на 25 листопада 2023 року, через повномасштабну війну Росії проти України збитків зазнали 1 750 об’єктів культурної інфраструктури.

Міністр оборони України Рустем Умєров провів зустріч з міністеркою оборони Бельгії Людивін Дедондер.

Фінська митниця повідомила у вівторок, 5 грудня, що дві фінські компанії підозрюються в експорті до Росії безпілотників та іншої військової продукції на суму понад 3 мільйони євро в порушення санкцій ЄС.

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера, який було встановлено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1985 році з метою стимулювання участі людей в економічному та соціальному розвитку. Україна вважається країною, де волонтерський рух дуже розвинений у зв’язку з повномасштабною війною РФ проти України.

Протягом доби російські армійці обстріляли 7 населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.