З російського полону повернули 75 українців
Джерело: Володимир Зеленський
31 травня з російського полону вдалось повернути 75 українців. Більшість із них – українські захисники.


За повідомленням Президента, серед повернених полонених – бійці Збройних сил України, Національної гвардії, прикордонники та четверо цивільних громадян.
“Увесь цей час ми ні на день не припиняли працювати, щоб повернути додому кожного й кожну з російського полону. І сьогодні маємо важливий результат: ще 75 наших людей повернулися до України. Про всіх пам’ятаємо. Докладаємо максимум зусиль, щоб знайти кожного й кожну. Дякую команді, яка працює над обмінами!”, – наголосив глава держави.


Про обмін повідомили і в міноборони РФ. За їх даними, Україна також повернула 75 російських військових.
У ворожому відомстві також повідомили, що участь у перемовинах про обмін військовополоненими брали Об’єднані Арабські Емірати.
- 29 травня уповноважена з прав людини РФ Тетяна Москальова звинуватила Україну в “надуманих вимогах” під час процесу узгодження обміну полоненими.
В ніч на 27 червня українські ракети FP-5 “Фламінго” успішно уразили підприємство “Титан-Барикади” у російському Волгограді.
У п’ятницю, 26 червня, з російського полону вдалось врятувати ще 160 українських захисників, які перебували у неволі з 2022 року.
Міноборони РФ заявляє про найбільшу нічну атаку на Росію з початку повномасштабного вторгнення.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Компанія «Київстар» та Фонд «Повернись живим» завершили сьомий спільний проєкт з підтримки армії — «Нам тут жити: Місія 077». У межах ініціативи вдалося зібрати понад 77 млн грн на засоби зв’язку, які дозволяють координувати дії, швидше ухвалювати рішення та ефективніше виконувати завдання. Ініціатива реалізована за інформаційної підтримки 1+1 Media.