З Росії вдалось повернути ще одного підлітка

Джерело: Мінреінтеграції

З Росії на підконтрольну Україні територію вдалось повернути 17-річну Мирославу, яку примусово відправили на навчання до країни-агресорки.

“Спільними зусиллями продовжуємо повертати українських дітей. Мінреінтеграції спільно із громадською спілкою “Українська мережа за права дитини” повернули з Росії 17-річну Мирославу”, – повідомили у відомстві.

У 2014 році дівчина залишилася без батьків. Півтора року тому, всупереч власному бажанню, Мирославу відправили із тимчасово окупованої території навчатися в Росію.

Жила у гуртожитку і по суті була покинута напризволяще. Тим часом намагалася знайти хоч когось, хто міг би підтримати та допомогти.

Інформація про місце її перебування надійшла в Україну від небайдужих людей. Це і стало порятунком. За повернення дівчинки взялися представники Української мережі за права дитини у тісній співпраці з Мінреінтеграції в межах проєкту “Шлях додому”.

Увесь час були з нею на зв’язку. В тому числі на маршруті слідування. Чотири доби важкої дороги, й ось нарешті вона вже в Україні.

У відомстві нагадали, що якщо ви стали свідком незаконного переміщення дітей на ТОТ або територію РФ, обов’язково повідомте про це профільному фахівцю Мінреінтеграції Наталії Ємець за номером: (050) 562-03-13. Також можна звернутися на гарячі лінії: Мінреінтеграції – 15-48 або Національного інформаційного бюро – 16-48.

Станом на 23 червня Росія зосередила свої зусилля на Покровському напрямку, де відбулася майже половина від загальної кількості бойових зіткнень.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.