За добу росіяни понад 80 разів обстріляли Херсонщину: загинула одна особа
Джерело: очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін у Facebook
Протягом доби російські армійці 82 рази обстріляли Херсонську область, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.
Загалом росіяни випустили по Херсонщині 338 снарядів з мінометів, артилерії, “Градів”, ПТРК, танків, авіації та БпЛА.
Зокрема, по місту Херсон ворог випустив 38 снарядів.
Російські армійці поцілили у житлові квартали населених пунктів області; навчальний заклад у Херсоні.
Додамо, що вночі 2 грудня російські окупаційні війська атакували Україну безпілотниками та ракетою. Більшість ворожих цілей було знищено.
Загалом цієї ночі росіяни атакували Україну 11 ударними безпілотниками типу “Shahed-136/131” та однією керованою авіаційною ракетою Х-59 з ТО Крим та ТОТ Запорізької області відповідно.
У результаті бойової роботи протиповітряною обороною Сил оборони України знищено 10 БпЛА в межах Одеської області та одну ракету на Дніпропетровщині.
- В Україні триває 647-ма доба повномасштабні боротьби з російським агресором. За цей період часу ЗСУ ліквідували понад 331 тисячу окупантів.
- Протягом минулої доби підрозділами ракетних військ завдано ураження по 3 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 5 складах боєприпасів противника.
- Міністр оборони РФ Сергій Шойгу напередодні заявив, що війська РФ начебто ведуть “активну оборону” навколо Авдіївки, хоча насправді окупанти від жовтня намагаються захопити місто. Аналітики ISW пояснили, чому Шойгу доводиться брехати про реальні дії російської армії.
Правоохоронці заочно оголосили підозру п’ятьом російським військовим, котрих вважають причетними до організації ракетного удару по Кривому Рогу 13 червня 2023 року.
Правоохоронці викрили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон до Молдови та невизнаного Придністров’я.
24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.