Вночі силами ППО збито 10 ворожих безпілотників та одну ракету

Джерело: Повітряні сили ЗСУ

Вночі 2 грудня російські окупаційні війська атакували Україну безпілотниками та ракетою. Більшість ворожих цілей було знищено.

Загалом цієї ночі росіяни атакували Україну 11 ударними безпілотниками типу “Shahed-136/131” та однією керованою авіаційною ракетою Х-59 з ТО Крим та ТОТ Запорізької області відповідно.

У результаті бойової роботи протиповітряною обороною Сил оборони України знищено 10 БпЛА в межах Одеської області та одну ракету на Дніпропетровщині.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.