За добу ворог здійснив 10 обстрілів населених пунктів Донеччини: є поранені та руйнування

Джерело: голова Донецької ОДА Вадим Філашкін

Станом на ранок 9 квітня, всього за добу армія РФ 10 разів обстріляла населені пункти Донецької області, внаслідок чого п’ять людей дістали поранення.

Покровський район: у Селидовому п’ятеро людей поранено, пошкоджено три багатоповерхівки, адмінбудівлю і крамницю. У Кураховому пошкоджено приватний будинок. 

Краматорський район: у Лимані пошкоджено три приватні будинки. У Костянтинівці пошкоджено дев’ять приватних будинків, дві автівки і два інфраструктурні об’єкти; також у громаді обстріляні Миколаївка і Віролюбівка. У Дружківці пошкоджено п’ять будинків і три адмінбудівлі.

Бахмутський район: у Торецьку пошкоджено п’ять будинків. У Часовоярській громаді пошкоджені 14 приватних будинків, багатоповерхівка та інфраструктурний об’єкт. Ще один будинок пошкоджено у Сіверську.

З лінії фронту евакуйовано 520 людей, у тому числі 29 дітей.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.

У Києві оголосили про підозру підлітку, який напав на ветерана. Виявилося, що зловмисник є студентом військового коледжу.